logo
slider-cropped-header-1.jpeg
Straydogs Rescue Nederland
voor hulp aan thuisloze honden in roemenië
slider-cropped-header-1.jpeg
Straydogs Rescue Nederland
voor hulp aan thuisloze honden in roemenië
previous arrow
next arrow

hond adopteren

gastgezin worden

zorghonden

word donateur

Stitch en Apollo zijn thuis


Wanneer een puppy een puber wordt…

Momenteel hebben we meerdere pubers en jonge honden in het asiel zitten die als jonge pup in de kennel zijn gekomen en hier nog steeds wachten op een enkele reis naar Nederland.
Hoewel ze in het asiel veiliger zijn dan op straat – ze krijgen eten, medische zorg indien nodig en ze hoeven niet bang te zijn voor auto’s of hondenvangers – is het een grauw bestaan.

We gaan meerdere keren per jaar op bezoek bij het asiel om al deze honden even individueel aandacht te geven, maar helaas is er niet de mankracht en de tijd om buiten die momenten om, alle honden dagelijks de aandacht te geven die ze verdienen. Vooral voor de pups die in het asiel komen is dit zorgelijk; we zien regelmatig open, blije pups die vervolgens wegkwijnen. Doordat ze weinig socialisatie krijgen en leven in een stressvolle omgeving, vermindert hun kans op adoptie met de dag, terwijl de noodzaak om ze daar weg te halen met de dag stijgt.

Wil je graag helpen? Dat kan! Er zijn vele manieren, en zowel wij als de honden zouden je enorm dankbaar zijn als je de mogelijkheid hebt om ons op een van deze manieren te helpen.

🔶 Je kunt een van deze honden adopteren, voor meer informatie zie hier

🔶Je kunt een van deze honden opvangen. Onze ervaring leert dat honden die al in opvang zijn in Nederland, veel grotere kansen hebben op het vinden van een fijn blijvend thuis. En dat geldt zeker voor deze groep honden, die echt baat hebben bij een stukje extra socialisatie, ondersteuning en liefde.
Meer informatie over gastgezin worden

🔶 We zoeken ook altijd mensen die tijd en zin hebben om af en toe mee te gaan naar het asiel in Roemenië, voor socialisatie en even wat broodnodige liefde geven, om ze steeds beter te leren kennen en ook om foto’s en video’s te maken zodat we een beter beeld kunnen overbrengen van de honden. Hierover staat op de website nog geen informatie – dat komt nog – maar mocht je interesse hebben stuur dan gerust vrijblijvend een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., dan vertellen we graag meer!

🔶 Stem op ons project, alsjeblieft: een dak boven de kennels die nu nog niet overdekt zijn ❄️ Bij voldoende stemmen winnen we een geldprijs om dit te financieren. De link waar je je stem kunt uitbrengen: Straydogs' project voor Elisa's asiel - overdekte kennels - stem hier ❤️🐾!

🔶En natuurlijk is het delen van dit bericht al ontzettend helpend! Hoe meer we deze honden in de schijnwerpers kunnen zetten, hoe groter hun kans is dat ze onder de aandacht komen voor iemand die het verschil kan maken. Want hoewel we niet alle honden van de wereld kunnen redden, kunnen we samen hopelijk wel de wereld van een hond redden ❤️🙏

Ava: enthousiast en energiek
Hope: vrolijke, knuffelige jonge hond
Jellybean: lieve pup
Kenny: lieve jonge hond
Kira: mooie, blije jonge hond
Kiwi: lieve, bescheiden kleine hond
Liesje: een ranke, zachtaardige dame
Prince: lieve gevoelige pup
Riga: baasgerichte en sociale jonge hond
Snow: prachtige, lieve jonge hond
Tam: lieve en vrolijke jonge hond
Tim: blije en enthousiaste hond
Truffle: lieve, vrolijke puppy