Tomson 🤎 Sibrich 🩷 Ziva 💜 en Sverre 💙 hopen dat ze nog één keer geluk 🍀 hebben!
Deze 4 boefjes werden gevonden op een houtverwerkingsbedrijf. Een locatie waar veel honden lopen. Eén van de medewerkers voert de honden daar. Maar het is geen plek voor puppy’s om veilig op te groeien. Ze hadden dus geluk 🍀 ze mochten mee naar het privé asiel van Elisa, hier zijn ze verzekerd van een veilige warme plek en elke dag een rond buikje.
Maar ze hopen op nog één keer geluk 🍀 , dat iemand ze ziet, en zegt: “ Jij hoort bij mij!”
Ze zijn helemaal klaar om in de welbekende Happy Bus 🚌 te stappen. Misschien wel naar jou?
Bekijk hun profielen hier:
Tomson
Sibrich
Ziva
Sverre
🐾 Lees hier alles over de adoptieprocedure: Adopteren, werkwijze en procedures
P.s. Emilia en Elisa hebben het voor elkaar gekregen dat ze alle honden die bij het bedrijf rondlopen mogen castreren of steriliseren. Wij hebben aangegeven dat wij deze sterilisatieactie betalen.
💪 Samen staan we sterk!
Want des te meer likes, opmerkingen en deelacties onze berichten op Facebook krijgen, hoe vaker ze op de tijdlijnen van mensen verschijnen die geïnteresseerd zijn in honden. 🙏
Help je mee door het bovenstaande bericht te delen?
Dankjewel !❤️🐾
Natuurlijk delen wij graag al het laatste nieuws.
Of het nu gaat om honden die beschikbaar zijn voor adoptie, sponsoracties of honden die hun forever home hebben gevonden; lees al onze updates op de nieuwspagina.













