Iets waar Elisa regelmatig mee te maken krijgt.
Een hond verlamd aan de kant van de weg.
Wist je niet meer wat je er mee moest?
Waren de dierenartskosten te hoog en was het dumpen in de goot goedkoper?
Heb je er nog een paar plakken brood naast gegooid om je geweten te sussen?
Vond je niet dat er nog wel een bak water bij gekund had in de zinderende hitte?
Had je gehoopt dat ze snel zou overlijden of dat er iemand met gevoel langs zou rijden en hetgeen jij had moeten doen het van je over zou nemen?
Nou...het laatste was voor deze hond dus gelukkig het geval...kan jij weer lekker slapen vannacht.
Uiteraard is ze meegenomen naar de dierenarts , wordt ze onderzocht en worden er röntgenfoto's gemaakt.
We hopen op de beste uitkomst voor deze mooierd….
En uiteraard rijzen de dierenartskosten (naast alle andere kosten) de pan uit voor Elisa.
Mocht je haar willen steunen...geen bedrag is te klein! Doneren kan via de link hieronder.
Dit is een betaalverzoek voor Dierenartskosten Elisa. Je mag zelf het bedrag kiezen. Je kunt met elke bank in Nederland betalen. Dank je wel!
💪 Samen staan we sterk!
Want des te meer likes, opmerkingen en deelacties onze berichten op Facebook krijgen, hoe vaker ze op de tijdlijnen van mensen verschijnen die geïnteresseerd zijn in honden. 🙏
Help je mee door het bovenstaande bericht te delen?
Dankjewel !❤️🐾
Natuurlijk delen wij graag al het laatste nieuws.
Of het nu gaat om honden die beschikbaar zijn voor adoptie, sponsoracties of honden die hun forever home hebben gevonden; lees al onze updates op de nieuwspagina.













